AE

AYDINLATMA HİZMETLERİ

AYDINLATMA HİZMETLERİ

Aydınlatma ve elektrik, yapısal alanlarda ve açık alanlarda; alana fonksiyonel ve görsel değer katan temel ihtiyaçtır. Bu temel ihtiyaç; alan içinde düzgün yorumlanması durumunda, estetik ve büyüleyici bir görünüm ortaya koyar. Hem fonksiyonel hem de estetik olarak, kattığı değer ile hayatımızın vazgeçilmez parçasıdır.

OSKAR Elektrik, kurulduğu günden bu yana teknik ve estetik görünümü elde etmek ve elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ihtiyaçlar ışığında ve yeni gelişen teknolojiler ile paralel, yenilikçi ve doğru elektrik-aydınlatma çözümleri sunmuştur. Bu çözümler için başarı, kullanılan elektrik-aydınlatma ürünlerinin titizlikle seçimi ve doğru projelendirilmesi ile mümkündür.

OSKAR Elektrik, müşteri istekleri doğrultusunda; ihtiyaç ve beklentileri anlayarak karşılamak, zamanında en kaliteli ürün ve üst düzey hizmeti sunabilmeyi amaçlamıştır. Bu hizmeti uzman mühendis, tekniker, teknisyen, formen, ustabaşı ve usta unvanlı, konusunda uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile sunmaktadır.

ŞEHİR AYDINLATMALARI
OTOYOL & KARAYOL AYDINLATMALARI
TÜNEL AYDINLATMALARI
KÖPRÜ AYDINLATMALARI
STADYUM AYDINLATMALARI
HİPODROM AYDINLATMALARI
HAVALİMANI AYDINLATMALARI
BAKIM HANGARLARI & UÇAK PARK HAVUZU
HASTANE & AVM & HOTEL AYDINLATMALARI
BENZİN İSTASYONLARI TASARIM&AYDINLATMA
BİNA & CEPHE AYDINLATMALARI
HAVUZ & PARK & BAHÇE AYDINLATMALARI

Aydınlatma projeleri ile ilgili hayata geçen projelerimizi referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.