AE

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

OSKAR ELEKTRİK A.Ş., ANADOLU ELEKTRİK A.Ş.'nin yeteneklerini, ürün odaklı geliştirmek üzere 1988 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar, ulusal ve uluslararası piyasaya geniş ürün yelpazesini sunmakta; elektrik malzemelerinin pazarlama, satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyeti öncelikli olarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye çapında, resmi kurumlar (Devlet kurumları özel projeleri), Türk Silahlı Kuvvetleri (Özel yetenek gerektiren projeler) ve özel müşteri gruplarına, aydınlatma tasarım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Oskar Elektrik, birim fiyatlı seçeneklerden, anahtar teslim proje tercihlerine kadar müşterilerine çok seçenekli hizmet alternatifleri sunabilmek için seçkin markaları temsil etmektedir. Devlet Alım İhaleleri ve Dünya Bankası tarafından finanse edilen projeler için kurumsal anlaşmalarımız mevcuttur.

* Enerji, Telekom, Taşımacılık Altyapısı, Ofis ve Konut inşaat alanlarında ihtiyaç duyulabilecek her tür malzemeyi temin edebilecek yeteneğine sahip, 37 yıllık tecrübesi ile yetkin hizmet yeteneği,

* Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Doğu'da talep edilen aktif projeleri her türlü iklimsel ve coğrafi koşulda gerçekleştirebilme yeteneği,

* Özel kabiliyet gerektiren projeleri gerçekleştirebilecek donanımlı ekip yeteneği

VİZYON

Dünya standartlarına ulaşmayı başarmış 37 yıllık tecrübesi ile şirketimiz; Enerji Üretim Tesisleri, Enerji İletim Hatları, Trafo Merkezleri, Dağıtım Tesisleri, Kompanzasyon, Çevre-Havaalanı-Stadyum-Dekoratif Aydınlatma Tesisleri, Telekomünikasyon Sistemleri, Otomasyon Sistemleri sektörlerinde, vermiş olduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

MİSYON

Kalite yönetimi (QM) ilkelerine bağlı, çalışanların tam katılım sağladığı, güven esasına dayalı, dinamik yaratıcı çözümler geliştiren, sektördeki gelişmeleri takip eden, değişen ihtiyaçlara, doğru zaman yönetimi ile çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktır.